Üyelik hakkında

Sitemize 18 yaşını doldurmuş herkes ücretsiz bir şekilde üye olabilir. Sitemizin ana sayfasında yer alan “üye ol” bölümünden kaydınıza rahatça yapabilirsiniz.

Üye olurken sizden isteyeceğimiz kişisel bilgiler kesinlikle gizli tutularak, 3. kişi ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Üyeliğinizi gerçekleştirirken kredi kartı bilgileriniz alınmamakta bu bilgiler sadece alışverişinizde alınmaktadır. Verdiğiniz bilgilerde şirketimiz tarafından kayıt altına alınmamaktadır.

Üyeliğiniz esnasında sizlerle iletişimimizin daha sağlıklı olabilmesi için e-posta adresinizi ve telefon numaralarınızı doğru bir şekilde yazmanız ve gerektiğinde güncellemeniz önemlidir.

Üyeliğinizden sonra istediğiniz zaman şifrenizi ve diğer bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Üyelerimiz istedikleri zaman ise üyeliklerini iptal edebileceklerdir.

Şifrenizi unutturduğunuz takdirde ise 'Şifremi Unuttum' bölümümüzden kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim için talepte bulunabilirsiniz.

Üyeliğin sağladığı avantajlar

Üyelerimiz sitemizde düzenlenecek kampanyalardan, promosyonlardan özel avantajlardan yararlanabilir.

 Alışverişinizden sonra satın aldığınız ürün için teslimatı için gerekli olan adres ve kimlik bilgilerini kaydedebilir, siparişlerinizde bu kayıtlı adreslerinden seçim yaparak hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Beğendiğiniz ama o an stokta olmayan ürünleri 'Stoka eklenince uyar' kaydıyla ürün stoklara geldiğinde e-posta yoluyla bilgilendirilebilirsiniz.

Kıbrıs’ın ilk ve tek online satış sitesine sahip bebek mağazasından istediğiniz ürünleri rahatça bulabilir ve güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.