Sipariş gönderimi

Sitemizde bulunan ve siparişini verdiğiniz ürünler aksi belirtilmemiş olmadıkça aynı gün içinde stoktan adresinize sevk edilir. Siparişinizi verdiğiniz ve onaylandığı takdirde bizde kaydınız oluşur ve sizin e-posta adresinize bilgilendirme gönderilir. Needsbaby, olarak birimlerimize sipariş kaydınız ulaşır ve ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanarak kargo firmasına teslim edilir. Hafta içi uygun saate kadar verilen siparişleriniz o gün kargoya verilirken hafta sonu verilen siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde ise kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonra gelen ilk iş gününde kargoya teslim edilir. Needsbaby olarak depo çalışması, stok sayımı ve kampanya dönemlerinde oluşan yoğunluklar nedeniyle siparişlerin kargoya verilme sürecinde kısa süreli gecikme olabilir.  Biz ürünlerimizi kargoya teslim ettiğimizden itibaren sorumluluğu kargo firmasına bırakmış oluruz. Needsbaby ’in ürünlerin kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi ya da yükümlülüğü bulunmamaktadır. Kargo firmaları tarafından yaşanan gecikme, kayıp, hasar gibi durumlardan tarafımız sorumlu tutulmamakla birlikte Needsbaby olarak bu durumlarda desteğimiz sizin yanınızda olacaktır.

Sipariş teslimi

Siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren teslimatlar Kıbrıs için 1 ile 3 iş günü arasında değişir. Vermiş olduğunuz sipariş kargo şirketi tarafından gerçekleştiği için gecikmelerden firmamız sorumlu değildir ama kargo şirketlerine erken teslim gibi isteğimiz bulunmaktadır. Siparişiniz gelmesini istediğiniz adresteki size ya da sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizi sitemizin ilgi bölümünden takip edebilirsiniz.

Teslimatta dikkat edilmesi gerekenler

Vermiş oldunuz Sipariş size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilir. Anlaşmalı kargo görevlisi teslimatta sizden kimliğinizi göstermenizi isteyebilir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi ya da ehliyetinin bulunması gerekir. Almış olduğunuz siparişte kargodan kaynaklanan sorunları görebilmeniz için görevlinin yanında açmanız ve kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Eğer bir sorun tespit ederseniz kargoyu teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz.