Site güvenliği

Needsbaby, SSL dijital güvenlik sertifikası ile sizlerin güvenliğini sağlamaktadır. 256 bitli özel şifreleme kullanarak, alışverişleriniz sırasında ve üyelik işlemlerinizde, kişisel tüm bilgileriniz saklı tutulmaktadır.

Alışveriş yapan üyelerimizin kredi kartı bilgileri güvenliğinizi en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde sitemizde ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bununla ödemeye yönelik tüm işlemler sitemizin ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Ödeme yaparken girdiğiniz kart şifreniz hassas şifreleme yöntemi ile korunmaktadır. Ayrıca, sunucu güvenliği kötü amaçlı girişimlere yönelik Firewall(Güvenlik duvarı) sistemleri ile engellenmektedir. Bu tarz girişimler Uzman Bilgi Sistemleri ekibi tarafından 7/24 takibatı yapılmaktadır.

Veli veya yasal temsilci izni olmadan 18 yaşın altındaki şahıslar tarafından bizlere hiç bir şekilde bilgi sunulamaması yanı sıra başka yöntemlerle sunulması halinde sorumluluk Needsbaby’e ait değildir.