Gizlilik politikası

Needsbaby, web sitesi ziyaretçilerinin bilgilerinin gizliliğine önem vererek bu yönde çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Needsbaby, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için isim, soyad, adres, bebek-çocuk yaşı vb. kişisel bilgilerinizi alarak sisteme üye etmektedir. Bu aldığımız bilgiler sitemizin ultra güçlü güvenlik duvarı tarafından korunmakta ve üçüncü şahısların bu bilgilere ulaşması engellenmektedir. Girdiğiniz bilgilere siz ulaşabilmekte ve istediğiniz zaman değiştirebilmektesiniz

Needsbaby, üyelerimiz ile kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, kısa mesaj, anlık bildirim, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapabilir, ticari elektronik iletiler gönderilebilir. Üyelerimiz istedikleri zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin iletişim kanallarından şirketimize ulaşarak kişisel veri kullanımı-işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilmektedirler.

Üyelerimizin gizliliklerinin korunması için gereken tedbirler alınmakta ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkelere uygun olmak üzere bilgileriniz hukuki süreçlerde gerekli mercilere zorunlu olarak iletilebilmektedir. Şirketimiz ayrıca müşteri-üyelerine sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler siteden veya diğer kanallarla duyurulduğu andan itibaren geçerli olur. Bu çerçevede tüm kampanyalar duyurulan şartlarına tabidir.